DOĞAN YILDIRIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
YÖNETMEN
Serdar AKAR
YAPIMCI
Raci ŞAŞMAZ
SENARYO
Raci ŞAŞMAZ
Bahadır ÖZDENER
SENARYO KONSEPT DANIŞMANI
Soner YALÇIN
SENARYO SÜPERVİZÖRÜ
Ömer Lütfi METE
YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI
Zübeyr ŞAŞMAZ
YAPIMCI YARDIMCILARI
Hasan KAÇAN
Mehmet CANPOLAT
YAPIM BİRİMİ MÜDÜRÜ
Sadettin NAMOĞLU
MÜZİK
Gökhan KIRDAR
LOOPUS
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ
Selahattin SANCAKLI
KURGU
Kemalettin OSMANLI
YARDIMCI YÖNETMEN
Sadullah ŞENTÜRK
|
CASTING--------------------------------------------------------------
|
CAST SORUMLUSU
Erdem ERGÜNEY
CAST ASİSTANI
Kerem FIRTINA
Bertan DOBADA
Barış ÖZAT
STAJYER CAST ASİSTANLARI
Suat ERGİN
Serkan ÖZTEKİN
REJİ GRUBU
REJİ ASİSTANLARI
Erhan TURSUN
A. Taner ELHAN
Kenan ERBAŞ
Racia ADAR
Bahar AYCİBİN
Ahmet YILMAZ
Burcu AY
Orçun OKŞAR
KOORDİNASYON SORUMLUSU
Özgür ÖZBALIK
STAJYER REJİ ASİSTANLARI
Gönül KANAT
Emel BULUT
ÖZEL EFEKTLER
ÖZEL EFEKT SÜPERVİZÖRÜ
Mark MEDDINGS
ÖZEL EFEKT EKİBİ
Kevin DROYCOTT
Shaun RUTTER
Mervin PEARSON
Pascal DECLERCQ
Stefan ZABIELSKI
Janek ZABIELSKI
PROSTHETICS-SFX
Steve PAINTER
Dave BONNYWELL
TERCÜMAN (ÖZEL EFEKT)
Nadir DUMAN
MAKYAJ – KUAFÖR
ÖZEL MAKYAJ
Lynda ARMSTRONG
Amy BRYNES
MAKYÖZ
Asiye ÖNGÜ
MAKYÖZ ASİSTANI
Cemile ODABAŞ
DÖVME
Mine ÖNGÜ
TERCÜMAN (ÖZEL MAKYAJ)
Kıvılcım AKDEMİR
KUAFÖR
İsmail ACAR
Sami AŞÇI
Ahmet SİNEKOĞLU
KUAFÖR ASİSTANI
Ömür AK
DUBLÖRLER
DUBLÖR SÜPERVİZÖRÜ
Dusan HYSKA
DUBLÖRLER
Marek JELINEK
Dimo LIPITKOVSKY
Jiri HORKY
Gary PALUMBO
Jan PETRINA
Klara SLAVİKOVA
Hana DVORSKA
SES EKİBİ
SES
Alan O'DUFFY
BOOM OPERATÖRÜ
Barry DOYLE
Enis DANABAŞ
Suat ALHAN
SANAT GRUBU
SANAT YÖNETMENİ
Yavuz FAZLIOĞLU
Tan TAŞPOLATOĞLU
YARDIMCI SANAT YÖNETMENİ
Özgür KEMERTAŞ
SET DEKORASYON
Tekin KAMA
COĞRAFİ DANIŞMAN
Bahjat K. MOOSA
SANAT ASİSTANLARI
Özgür ÖZCAN
Mustafa ERGÖÇLÜ
Mustafa TURGUT
Cenk KARAAĞAÇ
Sertaç AKAR
Yener ALTIPARMAKOĞULLARI
Sertaç ŞENBAHÇE
Cem SESAR
Özcan YILDIZ
STAJYER SANAT ASİSTANI
Şaki KAVAK
KOSTÜM GRUBU
KOSTÜM SORUMLUSU
Ebru KAYAHAN
KOSTÜM ASİSTANLARI
Zuhal KOZAK
Fulya İÇTÜRK
Pınar YAVUZCAN
Gülname AKDAĞ
Tülay ATICI
Deniz AYBAR
Dilek İNCE
Gözde KASAPLAR
Özlem DEMİRBİLEK
PRODÜKSİYON GRUBU
PRODÜKSİYON AMİRİ
Mehmet BAŞ
İhsan KARADEMİR
PRODÜKSİYON ASİSTANLARI
Hüseyin SOYLU
Erman TEKTAŞ
Yavuz ÖZTEKİN
Mevlana YÖRDEM
Fahrettin KAYAOĞLU
Kutsi KAYAOĞLU
Niyazi ELMA
M. Cemal ŞİŞMAN
Hasan SOYLU
Sait KESER
STAJYER PRODÜKSİYON ASİSTANI
Evrim ALPAN
IŞIK GRUBU
IŞIK ŞEFİ
Hakkı YAZICI
Abdullah YAZICI
Kadir YAZICI
IŞIK ASİSTANLARI
Murat AŞIK
Rauf AYAR
Volkan ASLAN
Bülent YAVUZ
Adem GÜNEY
Fatih ÖZTÜRK
Serhat ÖZCAN
Adnan DEMİR
Okan TEMUR
Fırat ATLI
SET EKİBİ
SET AMİRİ
Mustafa BODUROĞLU
SET ASİSTANLARI
Sabri KORK
Serdar MORKOÇ
Mustafa ŞAHİN
Adem AKAR
Burak ARKIŞ
Avni ERDOĞAN
İbrahim ÜNAN
Muhip KAYAOĞLU
Cavit KAYAR
Yavuz ERDOĞAN
Mehmet BOZKURT
Ali KUMCU
GRIPALL EFFECTS
Ömer BODUROĞLU
Murat ŞENGÜL
Temel AKYOL
KAMERA OPERATÖRÜ
Aydoğan YILDIZ
FOCUS PULLER
Ali Cihan YILMAZ
Mehmet Türksoy GÜLEBEYİ
CLAPPER LOADER
Cenk TATARER
Yalçın AVCI
Birol BAŞAR
VIDEO ASIST OPERATOR
Özgür EROL
Argu SAĞTÜRK
STEADICAM OPERATOR
Ercan YILMAZ
PANTHER OPERATÖRÜ
İhsan POLAT
PANTHER ASİSTANI
Gökhan ÜNAL
FOXY CREANE OPERATOR
Kadir ÖZCAN
FOXY ASSISTANT
Ersin KARAMAN
CAMS OPERATOR
Polat BİKEL
SET FOTOĞRAFÇISI
Özer ÖLÇER
POST PRODÜKSİYON
POST PRODÜKSİYON ŞİRKETLERİ
CINEPOST PRODUCTION
8 MM Filmcilik
POST PRODÜKSİYON SÜPERVİZÖRÜ
Şener ONAR
Erol ADİLCE
Ayla OYGUR
RE-RECORDING MİKSER
Robert JAGER
FINAL MIX
SES TASARIM
Kai SCHOORMAN
Hans SCHUMMAN
Robert JAGER
ADR / SES KAYIT KURGU
Umut ŞENYOL
SES KURGU
Çiğdem OYGUR
FOLEY RECORDING
Johannes WARNS
SFX EDIT/SES EDIT KURGU
Arnew WALLBERCHER
NITRIS ARTIST
Burak SÜRÜCÜ
KURGU ASİSTANI
Aziz İMAMOĞLU
FRAGMAN TEASER ONLINE
Deniz KAYIK
AKTARMA
Yılmaz UĞURLU
Çağrı ÖZDAL
POST
Sinem OYGUR
Elif TOPRAK
GÖRSEL EFEKTLER
GÖRSEL EFEKT
İMAJ İstanbul
SUPERVISOR
Sinan VURAL
COMPOSITING
Duygu GÜN
Tijan PAL
ASİSTAN
Ömer BİLSEL
TEKNİK DESTEK
Barbaros TÜRKYILMAZ
DANIŞMANLAR
ASKERİ DANIŞMAN
Yusuf BAYSAL
SİLAH DANIŞMANI
Muzaffer TEKE
SENARYO ASİSTANLARI
Ali DEMİREL
Ahmet TURGUT
DIEGO SERRANO ASİSTAN
Cihan AKSOYLU
KAMERA ARKASI
Hüseyin Çağlayan SARIKUŞ
KAMERA ARKASI
Simin GİRİŞMEN
FİGÜRASYON SORUMLUSU
Hacı YILMAZ
AFİŞ TASARIM
Emrah YÜCEL
TANITIM
İmage Halkla İlişkiler
ŞOFÖRLER
JENERATÖR
Sinan Çiftçi
Osman TİMUÇİN
PANTHER KAMYONU
Murat TOBAN
FOXY KAMYONU
Şenol ERİŞEN
IŞIK KAMYONU
Ramazan ÇİMEN
IŞIK TIRI
Kasım ÖZTÜRK
SET KAMYONU
Mustafa BODUROĞLU
Serdar MORKOÇ
KOSTÜM TIRI
Fahrettin KÜKNER
SİLAH ARABASI
Ömer BODUROĞLU
EKİP MİNİBÜSÜ-REJİ
Paşa ÖZŞAHİN
İP MİNİBÜSÜ-SET
Cuma ÖZŞAHİN
EKİP MİNİBÜSÜ-KOSTÜM
Cemal KELEŞ
EKİP MİNİBÜSÜ-SANAT
Mehmet POLAT
KARAVAN
Mehmet YAPRAK
Mehmet DİKAYAK
MAKYAJ OTOBÜSÜ
Hasan ÇARKLI
EKİP MİNİBÜSÜ-IŞIK
Hilmi ÇELİK
KAMERA MİNİBÜSÜ
Hasan ÜNAL
Süleyman DURSUN
FİGÜRASYON MİNİBÜSÜ
Veysel BALTA
Mehmet DUYMUŞ
SES MİNİBÜSÜ
Cevdet BİLGİLİ
TERCÜMANLAR
ARAPÇA TERCÜMAN
Bahjat K. MOOSA
KÜRTÇE TERCÜMAN
Bahjat K. MOOSA
İNGİLİZCE TERCÜMAN
Yaprak KARADENİZ
OYUNCU KOÇLARI
Sabahat KIZILKAYA
Yunus Emre GÜMÜŞ
DUBLAJ
DUBLAJ YÖNETMENİ
Burhan ŞAHİN
DUBLAJ ASİSTANLARI
Sebahat DEMİRHAS
Müjgan ALTINBİLEK
DUBLAJ YÖNETMENİ YARDIMCISI
Sertaç USTA
SESLENDİRMELER
Polat Alemdar Umut TABAK
Sam William Marshall Günyol BAKOĞLU
Abdurrahman Halis Kerkuki Mehmet ATAY
Dante (Sam Yardımcı) Sarp AKKAYA
Abdülhey Kadir ÇERMİK
Erhan Kadir ÇERMİK
Doktor Ali GÜL
Türkmen Lider Atilla YİĞİT
Mr. Fender Mazlum KİPER
Kürt Lider Sinan DİVRİK
Peşmerge Cengiz SEZİCİ
Berber Nevzat ÇANKARA
Adam 1 Kaya AKKAYA
Adam 2 Ali İhsan BOZDEMİR
Adam 3 İsmail YILDIZ
Adam 4 Cüneyt ÖNER
Adam 5 Zeki YILDIRIM
Adam 6 Egemen DİNÇER
Adam 7 Mahir ÖZLÜK
Damat Barış ÖZGENÇ
Adam 8 Cüneyt KARADURAK
Adam 9 Mustafa DİNÇER
Adam 10 Kadim YAŞAR
Adam 11 Zeki ATLI
Adam 12 Beyti ENGİN
Adam 13 Aytaç AĞIRLAR
Şef Adam 14 Nami ESATGİL
İşkenceci Yeşim BOZOĞLU
Kadın 1 Süreyya GÜZEL
Kadın 2 Özge ÇATIKKAŞ
Kadın 3 Nihal AKSAN
Kadın 4 Gökçe SEZER
Kadın 5 Burcu DEMİRTEPE
Kadın 6 Melike GÜNER
Kadın 7 Zeynep ÜSTÜNIŞIK
Kadın 8 Nazlı ALTINTAŞ
Çocuk 1 Janbert YILDIZ
Çocuk 2 Janset YILDIZ
Çocuk 3 Merve MUTLU
Çocuk 4 Ogün KÜÇÜKOĞLU
Çocuk 5 Yağmur TOLAN
Çocuk 6 İsmail ÖNER
YAPIM OFİSİ ÇALIŞANLARI
HUKUK MÜŞAVİRİ
Faruk ÇETİNKAYA
HUKUK MÜŞAVİRİ ASİSTANI
Cem İÇTÜRK
MALİ KOORDİNATÖR
Cem ÇOBAN
MUHASEBE
Nurcan SALTAŞ
Derya ÇAKIR
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER
Tuğba MUTAF
GRAFİK - WEB TASARIM
Alper OCAK
Gökçer GÜNGÖREN
OFİS ÇALIŞANLARI
Funda İÇTÜRK
Pınar ALTUNBAŞ
Memati KAYAOĞLU
Emrah CANOĞLU
Önder KAYAOĞLU
Sevgi ÜNAL
Yavuz TEMEL
Kürşat KAYAOĞLU
Esra KILIÇ
Yavuz KÖVENKLİOĞLU
Harun TOP
Gülnur KAYAOĞLU
PLATO BEKÇİ
Fatih YILMAZ
TEŞEKKÜRLER
Devlet Bakanı Sayın Kürşat TÜZMEN
Gaziantep Valiliği
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü
Gaziantep Jandarma Alay Komutanlığı
Gaziantep Şahinbey Belediyesi
Gaziantep Özel Harekat Amirliği
Nizip Kaymakamlığı
Nizip Belediye Başkanlığı
Nizip Emniyet Müdürlüğü
Karkamış Kaymakamlığı
Karkamış Jandarma Komutanlığı
Karkamış Soylu Yazır Köyü ve Muhtarlığı
Nizip İkizce Köyü ve Muhtarlığı
Ülfet Sabun ve Yağ Fabrikası
Güneydoğu Birlik Sağlık İl Müdürlüğü
Özel Gaziantep Amerikan Hastanesi
Trans Orient
Pi Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ERG Makine A.Ş.
Otokar Halil Ünver
Ali Gür
Orçun KOZLUCA
TRT Genel Müdürü
İstanbul Radyosu Sanatçısı Aysun DERECİ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|